Realizacja projektu mieszkania dla singla 52 m2 Wrocław

Realizacja tego projektu przebiegła bardzo szybko i sprawnie, Inwestor od początku miał skonkretyzowane wytyczne jakie ma potrzeby, jaką kolorystykę lubi. Mieszkanie z rynku wtórnego, wcześniej wynajmowane, wymagało już gruntownego remontu, jednak bez zmiany rozkładu, który był poprawny. Zaproponowana nowa kolorystyka ciemnego i jasnego dębu, z beżem i czernią bardzo przypadła Klientowi  do gustu. Powstało nowoczesne, uniwersalne, spokojne wnętrze. Nie zabrało także dużego biurka, czyli idealnego miejsca do pracy „home office”, jak i szaf do przechowywania.
zobacz realizację
realizacja STUDIOMAC

Realizacja projektu mieszkania na wynajem 37 m2 Jelenia Góra

Mieszkanie realizowane w obiekcie pierwotnie biurowym, stąd duże okna i spora wysokość pomieszczeń. Zaproponowany styl mieszkania to wyrazista, nowoczesna, elegancja, bazująca na raczej ciemnych kolorach. Dzięki temu wnętrze ma swój charakter i klimat.
Mieszkanie na wynajem długoterminowy nie zostało w całości wyposażone, by przyszły lokator, mógł je wykończyć według własnych potrzeb.
zobacz realizację
realizacja STUDIOMAC

Realizacja projektu dwóch mieszkań na wynajem 64 m2 Jelenia Góra

Jedno mieszkanie na poddaszu kamienicy, przeszło generalny remont i zostało podzielone na dwa mniejsze z przeznaczeniem na wynajem. Jedno dwu-pokojowe, drugie typu studio. Wnętrza zostały zaprojektowane w stylu „modern-barn”, czyli amerykańska klasyka, z wiejskim zacięciem. Jest więc sporo drewna, ale nie brakuje tam elegancji i przytulności. Mieszkania nie są w całości wyposażone, by docelowi lokatorzy, mogli dopasować je pod własne potrzeby.
zobacz realizację
realizacja STUDIOMAC

Realizacja projektu mieszkania 88 m2 Warszawa Mokotów

Realizacja tego projektu, pomimo tego, że nie została ukończona z powodu sprzedaży, daje zarys tego co chcieliśmy  finalnie uzyskać. Mieszkanie dzięki solidnej baziee, szybko znalazło nowego nabywcę, który będzie mógł swobodnie nadać mu własny charakter. Dwupoziomowe mieszkanie, było odebrane jako jedna przestrzeń, z jedną wydzieloną łazienką z prysznicem na dolnym poziomie. Głównym więc zadaniem projektowym było wydzielenie pomieszczeń. Pierwszy poziom zawiera łączoną strefę dzienną i łazienkę za wybudowaną ścianką i szafą. Pod schodami znalazł się spory schowek. Drugi poziom, wydzielony od podstaw zawiera korytarz, gabinet, sporą łazienkę z wanną i pralnią, osobną, dużą garderobę oraz sypialnię z mniejszą garderobą. Stylistycznie mieszkanie łączy kilka motywów: są elementy industrialne, jak schody, grzejniki, cegła, ale jest także dużo ponadczasowych, nowoczesnych rozwiązań i materiałów, które nigdy nie wyjdą z mody jak: marmur, posadzka w jodełkę, czarna armatura. Ciekawym rozwiązaniem jest tutaj użycie drzwi typu „0″ z niewidoczną ościeżnicą i pomalowanie ich pod kolor ściany, dzięki czemu nie rzucają się w oczy w strefie dziennej.
zobacz realizację
realizacja STUDIOMAC

Realizacja projektu mieszkania na wynajem nad morzem 45 m2

Realizacja tego projektu polegała na „liftingu”, czyli częściowej metamorfozie wnętrza, by było bardziej nowoczesne, przytulne, odzwierciedlające otoczenie w którym się znajduje. Dlatego też nowe wyposażenie jest jasne, lekkie wizualnie, z marynistycznymi akcentami.
zobacz realizację
realizacja STUDIOMAC

Realizacja projektu domu 85 m2 pod Krakowem

Realizacja domu pod Krakowem dla Inwestorów zakochanych w mopsach i Portugalii , stąd też wybór padł na płytki w stylu azulejos. Nie dominuje tu żaden konkretny styl, jest to mieszanka różnych elementów, można więc stwierdzić, że całość jest raczej eklektyczna. Zamierzeniem było stworzenie przestrzeni komfortowej i przytulnej, odzwierciedlającej charakter jej mieszkańców.
zobacz realizację
realizacja STUDIOMAC

Realizacja projektu części domu Swarzędz

Częściowy projekt domu w nowoczesnym, minimalistycznym stylu, przełamany pastelami.
zobacz realizację
realizacja STUDIOMAC

Realizacja projektu domu Willa Parkowa 130 m2

Projekt Willi Parkowej obejmował tylko wybraną część całego domu. Sama powierzchnia, wysoki sufit w salonie i nietypowy kształt okien, robią wrażenie. Wykończenie domu jest wciąż w toku, ale tymczasem można zobaczyć stan obecny. Styl tych wnętrz to mieszanka ponadczasowej klasyki, z motywami nowojorskimi. Nowocześnie potraktowana elegancja. Neutralne kolory zostały wzbogacone delikatnymi pastelami i stonowanym złotem.
zobacz realizację
realizacja STUDIOMAC

Realizacja projektu mieszkania w stylu loft 56 m2 Warszawa Starówka

Mieszkanie w kamienicy na warszawskiej starówce było w słabym stanie technicznym, brakowało mu światła i przestrzeni. Zastane klasyczne ornamenty także nie nadawały się do użycia, aczkolwiek Klient i tak zadecydował, że preferuje bardziej styl industrialny, więc taki też jest ten projekt. Okna i ceglane ściany zostały poddane renowacji, reszta wykończenia jest już całkiem nowa. Dobrej jakości, drewniana, stylizowana na starą deskę posadzka, przesuwne, stalowe drzwi, wyeksponowana cegła, są charakterystycznymi elementami tego wnętrza. Kolejnymi „smaczkami”, już zupełnie w loftowym klimacie, są metalowe lampy oraz ryflowana blacha  na ścianie w kuchni. Mimo, że zastosowane zostały dość ciemne kolory, to wnętrze wciąż jest przytulne i komfortowe, a przede wszystkim oryginalne. Surowość wnętrz przełamują niebieskie dodatki i ściany z cegły.
zobacz realizację
realizacja STUDIOMAC

Realizacja projektu mieszkania 78 m2 Wrocław

Mieszkanie w stanie deweloperskim przeszło przede wszystkim ogromną zmianę w rozkładzie pomieszczeń. Wraz z Inwestorami stworzyliśmy część dzienną w stylu „open-space”, z wielofunkcyjną, mobilną ścianką medialną, oddzielającą część wypoczynkową, od kuchenno-jadalnianej. Jest na niej telewizor, są też szafki na media, książki oraz podświetlany barek. Dzięki otwarciu całej przestrzeni, wnętrze zyskało bardzo dużo miejsca do przechowywania, w postaci szaf. Największa, cała w lustrach, optycznie powiększyła całą strefę dzienną, odbijając światło padające z okien. Dwie łazienki, mimo, że nie są duże powierzchniowo, spełniają doskonale swoje funkcje. Zwłaszcza ta z wanną i pralką, wyróżnia się dekoracyjnym detalem.
zobacz realizację
realizacja STUDIOMAC

Realizacja projektu domu 142 m2 pod Wrocławiem

Realizacja nowoczesnego segmentu pod Wrocławiem, którego wnętrze w założeniu miało być nowoczesne, ale przytulne, pełne drewna oraz niebieskich akcentów. Nie zabrakło tam także czarnych akcentów, dodających lekko industrialnego charakteru. Ta mieszanka stylowa przypadła Inwestorom do gustu.
zobacz realizację
realizacja STUDIOMAC

Realizacja projektu domu jednorodzinnego 75 m2 Jelenia Góra

Projektowana część domu miała być prosta, funkcjonalna, łatwa w utrzymaniu i oczywiście ponadczasowa. Wybrane elementy z poprzedniego domu (efektowne komody, stół itp.) miały pozostać i wizualnie zgrać się z nowym wyposażeniem. Jasny dąb oraz neutralna kolorystyka stanowią dobrą bazę dla wszelkich dekoracyjnych elementów wnętrza. Ciekawym akcentem tej realizacji jest surowy, industrialny sufit, w postaci pierwotnego stropu, a na nim zewnętrznie pociągnięta instalacja elektryczna. Zapraszam do galerii.
zobacz realizację
realizacja STUDIOMAC

Realizacja mieszkania w stylu nowojorskim – Warszawa

Mieszkanie zaprojektowane dla Klientów uwielbiających elegancki styl nowojorski, bogaty w dodatki. Wnętrze mimo to jest uniwersalne, zdolne do rearanżacji. Dominują tu stonowane kolory, ocieplone złotymi akcentami.  zobacz realizację
realizacja STUDIOMAC

Realizacja projektu wnętrz mieszkania na wynajem 50 m2 Warszawa Powązki 2

Przestronne, dwupokojowe mieszkanie przeznaczone na wynajem krótko i długo terminowy musiało być wyposażone i urządzone uniwersalnie, kompleksowo, aby zapewnić potencjalnemu najemcy komfort mieszkania. Styl zastosowany we wnętrzu jest prosty, nowoczesny, lekko industrialny (cegła, czarne dodatki, metalowe krzesła). Zaprojektowana baza wnętrza na wynajem musi być w miarę neutralna stylowo, by każdy najemca, mógł dodać coś od siebie i nadać pomieszczeniom charakter wg. własnego uznania. Nie zabrakło jednak kolorowych dodatków.
zobacz realizację
realizacja STUDIOMAC

Realizacja projektu wnętrz mieszkania na wynajem 50 m2 Warszawa Powązki 1

Przestronne, dwupokojowe mieszkanie przeznaczone na wynajem krótko i długo terminowy musiało być wyposażone i urządzone uniwersalnie, kompleksowo, aby zapewnić potencjalnemu najemcy komfort mieszkania. Styl zastosowany we wnętrzu jest prosty, nowoczesny, przytulny. Zaprojektowana baza wnętrza na wynajem musi być w miarę neutralna stylowo, by każdy najemca, mógł dodać coś od siebie i nadać pomieszczeniom charakter wg. własnego uznania.
zobacz realizację
realizacja STUDIOMAC

Realizacja projektu wnętrz mieszkania/studia na wynajem krótkoterminowy 19m2 Warszawa

Projekt zakładał, by wnętrze było funkcjonalne i nowoczesne. Pomimo niedużego metrażu zmieścił się spory aneks kuchenny oraz szafy i szafki do przechowywania. Postawiliśmy na uniwersalną, neutralną kolorystykę z jednym dekoracyjnym akcentem w żółtych dodatkach. Blackoutowe zasłony zapewniają komfort podczas snu, nawet w dzień.
zobacz realizację
realizacja STUDIOMAC

Realizacja projektu wnętrz mieszkania w kamienicy Wrocław

Remont starego mieszkania zakładał wykończenie dwóch łazienek, kuchni oraz korytarza. Mieszkania tego typu wymagają wiele pracy, staranności oraz serca, aby całość nie zatraciła swojego klasycznego wyrazu. Postawiliśmy na styl retro z elementami industrialnymi w kolorze czarnym. Wysokość pomieszczeń oraz oryginalna  stolarka drzwiowa i okienna robią cały efekt mieszkania. zobacz realizację
realizacja STUDIOMAC

Realizacja projektu wnętrz mieszkania 65 m2 Warszawa Odolany

Zaprojektowane mieszkanie charakteryzuje się nowoczesnym stylem, minimalistycznymi formami, stonowanymi kolorami, które nigdy nie wyjdą z mody. Mieszkanie wg. założeń klientów miało być praktyczne, schludne, ale bez zatracenia przytulności, dlatego kładliśmy duży nacisk na dobranie odpowiednich, mięsistych tkanin i faktur. Dla przykładu w sypialni, połysk białych płyt na ścianie oraz luster, został skontrastowany z mięsistymi zasłonami z weluru oraz tapetą, która ma także strukturę tkaniny-plecionki. Zdecydowanie ciepła dodaje też dębowa posadzka oraz zróżnicowane, strefowe oświetlenie. Dopełnieniem całości wnętrza, oraz tzw. kropką nad „i” stanową dodatki, ciekawe grafiki i obrazy, oraz dekoracyjne poduszki. Dziękuję klientom za zaufanie oraz udaną realizację. zobacz realizację
realizacja STUDIOMAC

Realizacja projektu mieszkania 80 m2 Karpacz

Trzy-poziomowe mieszkanie przeszło całkowitą metamorfozę. Dominuje styl nowoczesny, ale i elegnacki. Część mebli kuchennych pozostała bez zmian. Zmodyfikowaliśmy blat, górne szafki i uchwyty.  zobacz realizację
realizacja STUDIOMAC

Realizacja projektu części dziennej domu 52 m2 pod Warszawą

Realizacja zakończona wg. projektu i wizualizacji 1:1. Dom z rynku wtórnego zakupiony przez inwestorów wymagał liftingu. Pozostawione zostały jednak pewne elementy takie jak orzechowy parkiet, gresy, zabudowa kominka z forniru, które były w bardzo dobrym stanie. Zaprojektowanie wnętrz do istniejącej już bazy wymaga specyficznego podejścia i czasem bywa trudniejsze. niż działanie od stanu deweloperskiego. Mamy pewne narzucone materiały i kolorystykę. W tym przypadku pewne było, że przy tak ciepłych barwach drewna, potrzebny jest balans w postaci neutralnych tonów. Zaproponowałam klientom różne odcienie szarości i beżu, z naciskiem na zróżnicowane struktur materiałów tekstylnych i wykończeniowych. Mamy tutaj połysk chromu i gresu skontrastowany z matem lakieru mebli kuchennych. Na welwetowym narożniku i fotelu leżą poduszki z różnych tkanin. Nawet naturalny łupek, sam w sobie nie jest jednoznaczny, ponieważ jego powierzchnia jest chropowata, ale miejscami ma metaliczny odblask. Dzięki tak dobranym materiałom, wnętrze staje się wielowymiarowe, ponadczasowe i eleganckie, nie tracąc przy tym przytulności. Nieodłącznym elementem wnętrz są lampy oraz atmosfera jaką tworzą. W części dziennej mamy 8 rodzajów (!!!) oświetlenia: punktowe (techniczne spoty), wiszące (żyrandole), podłogowe, stołowe, ścienne (kinkiet oświetlający obraz), LED-owe (wzdłóż zasłon), frezowane oświetlenie blatu roboczego, podświetlenie oszklonej witryny. Każde z tych źródeł światła pełni różną funkcję i tworzy inny nastrój we wnętrzu. Dobrze doświetlają dość ciemny parter domu.  Kropką nad „i” są obrazy i ich ramy. To zdjęcia w formie „makro” wykonane przez członka rodziny. Sztuka z personalnym akcentem  zawsze prezentuje się ciekawiej od powtarzalnych grafik. Po skończonej realizacji zadowoleni inwestorzy stwierdzili, że sami może nie wybrali by takich elementów, jednakże zdecydowali się zaufać moim sugestiom, za co im ogromnie dziękuję. Zapraszam do obejrzenia galerii.
zobacz realizację
realizacja STUDIOMAC

Realizacja projektu wnętrz mieszkania 75 m2 Warszawa Wola

Zapraszam do galerii realizacji na warszawskiej Woli.  zobacz realizację
realizacja STUDIOMAC

Realizacja projektu wnętrz mieszkania 33 m2 w Warszawie na wynajem

Mieszkanie w stylu nowoczesnym z graficznym elementem.
zobacz realizację
realizacja STUDIOMAC

Realizacja projektu wnętrz mieszkania 64 m2 w Warszawie na wynajem

Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w Warszawie przeznaczone na wynajem. Nietypowy kształt pomieszczeń oraz wysokość wymagały rozważnego rozplanowania przestrzeni. Zaprojektowana aranżacja, wraz ze wszystkimi meblami na wymiar miała być plastyczną bazą, w której każdy mógłby czuć się komfortowo. Przy takich inwestycjach ważne jest, by potencjalny najemca, mógł zaadaptować mieszkanie pod własne upodobania i gust. Pakowane szafy wypełniły wszystkie wnęki do samego sufitu. Dla przełamania neutralności wnętrz zastosowano wzorzyste tapety i dekoracyjny tynk betonowy.
zobacz realizację
realizacja STUDIOMAC

Realizacja projektu wnętrz mieszkania 54 m2 w Warszawie na wynajem

Mieszkanie przeznaczone na wynajem, w modnej dzielnicy Warszawy o imponującej wysokości 3,3 m. W odróżnieniu od mieszkań przeznaczonych typowo pod inwestycję, ten lokal miał się wyróżniać stylem i nowatorskimi rozwiązaniami. W łazience znajdziemy wolnostojącą wannę, a salon i sypialnię odzielają ścianki o industrialnym charakterze. Sztukaterie na ścianach i marmurowe kafle dodają wnętrzu elegancji i klasycznego smaku. W środku znajdziemy także inne motywy loftowe w postaci metalowych krzeseł i oświetlenia. Ta mieszanka stylów nadaje całości niebanalny charakter.
zobacz realizację
realizacja STUDIOMAC

Realizacja projektu wnętrz mieszkania 38 m2 w Warszawie na wynajem

Mieszkanie zlokalizowane w nowopowstałej nadbudowie kamienicy. Styl mieszkania to połączenie minimalizmu z motywami loftowymi i skandynawskimi. Klasyczna stonowana paleta kolorów kontrastuje z wyrazistymi elementami w kolorze niebieskim. Kolorowy, żeberkowy grzejnik marki Instal Projekt nawiązuje do historii budynku.
zobacz realizację
realizacja STUDIOMAC

Realizacja projektu wnętrz mieszkania 35 m2 w Warszawie na wynajem

Mieszkanie w centrum Warszawy, w starej kamienicy przeznaczone na wynajem. Styl mieszkania to połączenie nowoczesności z klasyką. Zastosowano sztukaterie podkreślające wysokość pomieszczeń oraz odzyskano ścianę kominową wykonaną ze starych cegieł. Neutralna baza kolorystyczna jest uniwersalna, dzięki czemu każdy potencjalny najemca będzie mógł dopasować wnętrze do swoich potrzeb.  zobacz realizację
realizacja STUDIOMAC

Realizacja projektu wnętrz mieszkania 67 m2 w Warszawie

Mieszkanie na warszawskim Mokotowie zostało zaprojektowane dla 4 osobowej rodziny. Założenia były bardzo konkretne, a inwestorzy dokładnie wiedzieli jakie mają oczekiwania. Lokum miało być praktyczne, przytulne, ale proste i jasne. Jest sporo bieli, błękitu, pięknego dębu. Dla urozmaicenia pojawiają się geometryczne kształty na kaflach, tapecie czy oświetleniu. Większość mebli została zaprojektowana i wykonana na wymiar. Dziękuję inwestorom za zaufanie i owocną współpracę.
zobacz realizację
realizacja STUDIOMAC

Realizacja projektu wnętrz pokoi w pensjonacie w Karpaczu

Efekty dalszej współpracy z inwestorami z Karpacza. Po metamorfozie restauracji przyszedł czas na klatki schodowe i pokoje. Założeniem było dopasowanie się stylem zmienionej już części obiektu. Komfort pokoi został podniesiony, a ciepłe kolory i wzór kraty dodały przytulności i ciepła. Zaprszam do galerii. (Zdjęcia zapożyczone ze strony: http://www.lesnydwor.karpacz.pl ). zobacz realizację
realizacja STUDIOMAC

Realizacja projektu wnętrz włoskiej restauracji w Karpaczu

Właściciele restauracji Mamma Mia w Karpaczu to pasjonaci Włoch. Zależało im na tym, by nowe wnętrze restauracji było jak najbardziej włoskie, przytulne, by pachniało dobrym jedzeniem i ziołami. Konieczne także było wyeksponowanie kolekcji win. Przed remontem miejsce to nie miało ani włoskiej atmosfery, ani klimatu. W projekcie nie mogło więc zabraknąć charakterystycznych kolorów. Pojawia się czerwień, zieleń i dużo drewna, które dodają ciepła i domowej atmosfery. Ciekawym elementem jest oświetlenie rozprowadzone w miedzianych rurkach. Metamorfoza lokalu spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem klientów, a przede wszystkim właścicieli.  zobacz realizację
realizacja STUDIOMAC

Realizacja projektu wnętrz mieszkania 32 m2 w Warszawie na wynajem

Nieduże mieszkanie na Warszawskiej Pradze miało służyć pod wynajem krótkoterminowy. W planie było stworzenie na małej przestrzeni  jak najwięcej miejsca do przechowywania, unikając zagracenia. Wnętrze miało być ciekawe wizualnie, ale także uniwersalne. Najciekawszym elementem jest ściana pokryta płytą meblową, w kolorze dębu, biegnąca od wejścia, łącząca się z wysoką zabudową kuchenną. W niej także zostały ukryte drzwi do łazienki. Nowoczesny styl mieszkania sposobał się wynajmującym, a mieszkanie cieszy się dużym powodzeniem na portalu Air BnB.  zobacz realizację
realizacja STUDIOMAC